Carina Riezebos

Členka poroty

/ Jury Member

O mNĚ

  About me    

Designérka ve společnosti Carina | Kreativní ředitelka ve společnosti Blok Plaatmateriaal

Designérka Carina Riezebos vyrábí skleněné a křišťálové předměty na rozhraní umění a užitého designu pod vlastní značkou Carina. Pracuje také pro další designéry a společnosti. Carina byla kreativní ředitelkou House of Hermeta Holland, pro kterou navrhla kolekci exkluzivních designových háčků vyrobených z hliníku a skla. Několikrát navrhla a prezentovala s Abet Laminati. V současnosti je kreativní ředitelkou Blok Plaatmateriaal, Nizozemsko, s nimiž vystavuje své interiérové projekty a instalace v Miláně během Salone del Mobile. V roce 2019 byly její Tulipa Vase a Flacon Vase přijaty do Abet Laminati Museum v Bra, Itálie, kde jsou v dobré společnosti návrhů slavných Etorre Sottsasse a Alessandry Mendiniho.
Designer at Carina | Creative Director at Blok Plaatmateriaal

Designer Carina Riezebos manufactures glass and crystal objects on the intersection of art and appliance under her own label Carina. She also works for other designers and companies. Carina was the creative director of House of Hermeta Holland for which she designed a collection of exclusive design hooks made of aluminum and glass. She has designed and presented several times with Abet Laminati and is currently creative director at Blok Plaatmateriaal, The Netherlands, with whom she shows her interior projects and installations in Milan during the Salone del Mobile. In 2019, her Tulipa Vase and Flacon Vase were admitted to the Abet Laminati Museum in Bra, Italy, where they are in good company of designs by the famous Etorre Sottsass and Alessandra Mendiniho.
Zpět k porotě/ Back to Jury ...
earthcross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram