Leon Jakimič

Členka poroty

/ Jury Member

O mNĚ

  About me    

Zakladatel a prezident společnosti LASVIT.

LASVIT je moderním a progresivním tvůrcem nových prostorových konceptů. Svébytně rozvíjí dlouholetou tradici českého sklářství, kdy pod jednou střechou propojuje mimořádné designérské, umělecké a řemeslné talenty. Stává se tak centrem kreativního umění světového významu. Výsledkem jsou dechberoucí instalace vytvořené na míru po celém světě, stejně jako nepřehlédnutelné kolekce svítidel, nápojového a dekorativního skla.

Během 15 let Leon vybudoval z LASVIT prestižní nadnárodní společnost uznávanou po celém světě. Neformální a neotřelý přístup společnosti LASVIT zaujal i světový designový průmysl. LASVIT získal řadu ocenění, mezi nejprestižnějšími je tzv. „Oscar designu“ na světové výstavě Salone del Mobile. Společnost LASVIT má jedinou misi a cíl: doslova povznést každého vytvářením dechberoucích a úchvatných prostorových zážitků, které pohladí duši každého člověka, který se v prostoru ocitne.
Founder and President of LASVIT

LASVIT is a modern, progressive spacial concept company, schooled in the long traditions of Bohemian Glassworks, LASVIT is a hub of uniquely creative art, design and production talent that creates breathtaking bespoke installations exhibited the world over, as well as uniquely stunning glass lighting and glassware collections.

Over the course of 15 years Leon has built LASVIT into a prestigious multinational company recognized worldwide. LASVITs’ unformulaic and unafraid approach has captivated the global design industry, even winning the design “Oscar” award at Salone del Mobile. LASVIT is dedicated to a singular mission: To “lift everyone” by creating breathtaking and sublime space experiences that touch the soul of all who look upon them.
Zpět k porotě/ Back to Jury ...
earthcross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram