David Karásek

projekt / project: 
mm cité
kategorie / category: 
1 : 1 000 000 000
< Zpět na přehled / Back to finalists
CZ
ENG
David Karásek věří v sílu designu jako nástroje pro zlepšení našich měst. Jeho vášeň pro design ho přivedla k založení vlastní nábytkářské značky mm cité, která se stala celosvětovou značkou pouličního nábytku po celém světě. Jeho odhodlání a úspěch jsou inspirací pro mladé generace kreativců, aby se neomezovali pouze na design, ale aby se také pustili do akce a vytvářeli značky, které mění svět, v němž žijeme, k lepšímu.
David Karásek believes in the power of design as a tool to make our cities better. His passion for design led him to start his own furniture brand mm cité, which became a world-wide street furniture brand all around the globe. His drive and success are an inspiration to young generations of creatives not to limit themselves only to design but also to take action and create brands that change the world we live in for the better.
earthcross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram