vstupenky na slavnostní večer

17. října 2024, v 17:30 hod.
ŠKODA Muzeum Konferenční prostory

tř. Václava Klementa 294, 
29301 Mladá Boleslav, 
GPS: 50,4188056N, 14,9138750E

Vstupenky individuální

Běžná vstupenka

Vstupenka na Gala večer Ceny kreativních hrdinů. Kreativita chutná lépe v týmu. Zvažte nákup voucheru na vstupenky pro skupinu 5 nebo skupinu 10 lidí!

NCCC členská vstupenka

Jako vážený člen NCCC Traders by Nature získáváte exkluzivní příležitost využít našich členských cen. Při nákupu prosím zadejte slevový kód, který vám byl zaslán e-mailem. Pokud jej nemůžete najít, neváhejte se obrátit na kancelář NCCC s žádostí o asistenci.
2 400 Kč   3 600 Kč
členská cena, bez DPH
Koupit nyníObchodní podmínky ...

Vstupenky skupinové a partnerské

Včasný nákup skupinové vstupenky pro 10 

Sleva za včasný nákup je platná do 30. června 2024.
Získejte skupinovou vstupenku pro deset osob se slevou Early Bird! Nakoupíte voucher, a jakmile budete později znát jména svých hostů, vygenerujete si personalisované vstupenky na jména.
Použijte prosím kupón CHA-TRADERS! – nezapomeňte, tato možnost je časově omezená!
27 500 Kč   31 500 Kč
platné pouze do 30. 6. 2024, cena bez DPH
KOUPIT NYNÍObchodní podmínky ...

Skupinová vstupenka pro 10

Přiveďte své kolegy nebo obchodní partnery a společně oslavte kreativitu. Nakoupíte 10 vstupenek formou voucheru. Jakmile budete mít jasno, které kolegy berete, vygenerujete si personalizované vstupenky se jmény svých hostů. Neváhejte požádat naši kancelář o asistenci. Pomohou vám zajistit bezproblémový a příjemný zážitek pro všechny.
31 500 Kč
skupinová sleva, cena bez DPH
KOUPIT NYNÍObchodní podmínky ...

NCCC členská skupinová vstupenka pro 10

Nakupte 10 vstupenek formou voucheru – připravte si slevový kód, který jste obdželi e-mailem. Jakmile budete mít jasno ve jménech účastníků, vygenerujete si personalizované vstupenky se jmény svých hostů. Neváhejte požádat naši kancelář o asistenci. Pomohou vám zajistit bezproblémový a příjemný zážitek pro všechny.
21 000 Kč   31 500 Kč
členská skupinová sleva, cena bez DPH
KOUPIT NYNÍObchodní podmínky ...

Skupinová vstupenka pro 5

Přiveďte své kolegy nebo obchodní partnery a společně oslavte kreativitu. Nakoupíte 5 vstupenek formou voucheru. Jakmile budete mít jasno, které kolegy berete, vygenerujete si personalizované vstupenky se jmény svých hostů. Neváhejte požádat naši kancelář o asistenci. Pomohou vám zajistit bezproblémový a příjemný zážitek pro všechny.
16 500 Kč
skupinová sleva, cena bez DPH
KOUPIT NYNÍObchodní podmínky ...

NCCC členská skupinová vstupenka pro 5

Nakupte 5 vstupenek formou voucheru – připravte si slevový kód, který jste obdželi e-mailem. Jakmile budete mít jasno ve jménech účastníků, vygenerujete si personalizované vstupenky se jmény svých hostů. Neváhejte požádat naši kancelář o asistenci. Pomohou vám zajistit bezproblémový a příjemný zážitek pro všechny.
11 000 Kč   16 500 Kč
členská skupinová sleva, cena bez DPH
KOUPIT NYNÍObchodní podmínky ...
earthcross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram