Simona Bagarová

Členka poroty

/ Jury Member

O mNĚ

  About me    

Freelance CSR profesionál v simonab.cz

Simona učí firmy pomáhat smysluplně a neziskovky myslet byznysově. Věří, že svět potřebuje lidi, kteří vydělávají, i lidi, kteří pomáhají. Jejich vzájemný respekt, komunikace a spolupráce jsou tou jedinou správnou cestou ke zdravě fungující společnosti. 

Při své práci kombinuje vystudovanou sociální práci s více než patnácti lety praxe v managementu sociálních služeb a neziskových organizací. Nejčastěji sobě i druhým pokládá při práci otázky: Bude to fungovat? A má to opravdu přínos? Jejím srdečním tématem jsou senioři a v rámci své organizace Management pro neziskovky realizuje program D.O.M.A., který se zaměřuje na zvyšování důstojnosti a kvality služeb pro seniory.
Freelance CSR Professional at simonab.cz

Simona supports business professionals in corporate companies to help meaningfully and non-profit organisations to think business-like. Through consultations, mentoring and external project management, she collaborates with projects that have decided to professionalize their activities and with companies that have decided to share their success and support high quality socially responsible organisations. Simona guarantees that at the end of your cooperation you will not only feel like the source of money, but that you will actually be a proud partner of a meaningful project.

Simona is the co-founder of Namaste care Czech Republic, a unique method to provide dignified living for people with dementia.
Zpět k porotě/ Back to Jury ...
earthcross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram